+420 777 790 990 ok3d@ok3d.cz

Čištění ozonem.

 

haly, kanceláře, ordinace, vozidla, předměty …

Kromě ozonizace předmětů prostřednictvím našich přístrojů RAPIDO3 nabízíme také čištění a dezinfekci vnitřních prostor, automobilů, tramvají či autobusů profesionálními generátory ozonu. Prostory, které jsou znečištěny zápachem, viry, bakteriemi a dalšími mikroorganismy, dokážeme účinně vyčistit během několika desítek minut či jednotek hodin.

Pro tuto činnost používáme ozonové generátory, které jsou certifikovány. Výrobky splňují všechny standardní legislativní požadavky jako je bezpečnost, ochrana zdraví, ochrana životního prostředí. Využitím našich profesionálních služeb Vám zaručujeme vysokou kvalitu odvedené práce.

Ecorapido3

Nanobakteriální ochrana povrchů.

madla zábradlí, kliky dveří, tlačítka, vypínače …

Jako doplněk k ozonizaci prostor používáme virucidní dlouhodobou dezinfekci povrchů (nábytek, zábradlí, kliky, výtahy atd.) partnerské firmy Proteca. Komplexní řada nano antibakteriálních ochran CGA vytváří na jakémkoli povrchu (kovy, plasty, látky, dřevo atd.) ultratenkou, ochrannou, hydrofobní a oleofobní vrstvu s antibakteriálním účinkem. Ochrana vydrží 21 dní dle posudku Státního zdravotního  ústavu a může přijít do nepřímého kontaktu s potravinami. Výsledný povrch je chráněn proti bakteriím, zkracuje životnost virům a velmi snadno se čistí. Nástřik nebo nanesení CGA technologie již využily například společnosti Lear Hranice, Česká tisková kancelář nebo Statutární město Olomouc.

Aplikace obou technologií je zárukou, že vaše společnost udělala ty nejlepší kroky k tomu, aby významně omezila riziko přenosu jakýchkoli patogenů a její klienti i zaměstnanci se cítili bezpečně.